insektpol

Insektpol

Proponujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług za najniższą cenę. Realizujemy projekty, których celem jest zmniejszanie kosztów związanych z zabiegami D.D.D. dla naszych klientów. Insektpol to zespół ekspertów i specjalistów. Ponadto firma INSEKTPOL posiada ISO oraz certyfikację CEPA (Konfederacja Europejska Pest Control)

http://insektpol.pl 

Corneco

 

 

SZKODNIKI DREWNA

Szkodniki Drewna to strona poświęcona owadom żerującym w drewnie, tzw. „kornikom”. Firmą zwalczającą drewnojady jest firma CORNECO. Lider w zwalczaniu szkodników drewna w Polsce.

http://www.szkodnikidrewna.com/DezDer Hurtownia i zakład zwalczania szkodników

Firma Dez Der Krzysztof Karpiński to najbardziej prężna i najlepiej rozwijająca się Hurtownia środków do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w Polsce. Dostarczająca produkty najwyższej jakości oraz dbająca o wysoki poziom świadczonych usług przez firmy DDD w naszym kraju. Organizator szkoleń i konferencji.

http://eddd.pl


Insektpol

 

 

 

 

 

BORSCH – Zwalczanie Barszczu Sosnowskiego.

http://barszczsosnowskiego.com/ai-site

Antyinsekt

Istniejemy na rynku od 1986 roku. Posiadamy wszelką wiedzę i kompetencje do wykonywania naszego zawodu. Firma nasza jest solidna, sprawdzona na rynku i ciesząca się zaufaniem klientów.

http://antyinsekt.com 

Corneco

Jako członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków rozumiemy potrzebę
ochrony drewnianych zabytków i stajemy na przeciw najbardziej aktualnym
problemom związanym ze szkodnikami biorąc udział w innowacyjnych projektach
badawczych oraz tworząc nowe technologie i sposoby ich zwalczania.

http://corneco.pl


vilius

 

 

 

Vilius

Cechuje nas bardzo wysoka skuteczność przy zachowaniu niskich cen.
W celu skontaktowania się z nami zapraszamy do odpowiedniego działu znajdującego się na stronie lub bezpośrednio w placówce firmy.

http://vilius.pl/