Site Loader

Dezynfekcja jest jedną z najważniejszych ofert w grupie Professional Pest Control. Podstawowe założenie dezynfekcji to działanie mające na celu zapewnić zwalczenie wszystkiego rodzaju pleśni, grzybów, wirusów, bakterii i drobnoustrojów chorobotwórczy. Pozwala to na zapobiegania różnym chorobom, sprawia że otaczające nas powietrze jest czystsze i pozbawione wszystkich zagrożeń. Ważnym aspektem jest usunięcie również nieprzyjemnych zapachów co możemy uzyskać za pomocą ozonowania. Metoda ta stosowana od niedawna i wprowadzona na rynek dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji przynosi obiecujące efekty. Ozon dzięki swoim wysokim właściwością utleniającym jest bardzo dobrym środkiem do dezynfekcji.

Dezynfekcje stosuje się w wielu miejscach z racji występowania wirusów, bakterii i innych mikroorganizmów wszędzie. Jednak największy nacisk kładzie się na pomieszczenia i budynki gdzie znajduje się duża ilość osób lub osoby te często się zmieniają. Są to głównie duże hale produkcyjne, hotele, szpitale i przychodnie jak również szkoły i przedszkola. Ozonowanie jest zalecane w szczególności w budynkach inwentarskich – pozwala to na likwidacje zagrożenia ze strony najmniejszych szkodników i zmniejszyć straty w hodowli np. drobiu. Nie naruszając w żaden sposób budynku, ściółki, karmików lub innych przedmiotów.

Skuteczne przeprowadzenie dezynfekcji jest najbardziej istotne dlatego zaleca się korzystanie z doświadczonych firm stosujących najnowsze osiągnięcia techniki pozwalające zwiększyć siłę dezynfekcji i czas działania środka. Pozwoli to na zagwarantowania bezpieczeństwa przez dłuższy czas co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Firmy z grupy Professional Pest Control posiadają odpowiednie przeszkolenie w tym zakresie oraz wiedzę teoretyczną i praktyczną na ten temat. Jak również najnowsze technologie takie jak ozonatory (wywołujące wylądowania takie jak podczas burzy) oraz nowoczesne środki.

TAGI: Dezynfekcja metody, skuteczne sposoby dezynfekcji, firma dezynfekująca i dezynfekcyjna, Insektpol dezynfekcja,

Post Author: insektpol