Site Loader
Insektpol

Firma Insektpol zajmuje się sprzątaniem miejsc zgonów po śmierci naturalnej, samobójstwach, zabójstwach czy innych zdarzeń losowych. Sprzątamy domy, mieszkania oraz inne pomieszczenia po zgonie. W zależności od stopnia rozłożenia zwłok i drobnoustrojach znajdujących się w pomieszczeniu, stosujemy różne metody walki zabrudzeniem oraz nieprzyjemnym i intensywnym zapachem rozkładu zwłok.

Jako profesjonaliści w tej dziedzinie, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Zadania, jakie wykonujemy to:

  • przekazywanie mebli oraz elementów wystroju do dezynfekcji bądź (w niektórych przypadkach, kiedy nie można już ich wyczyścić) do utylizacji;
  • usuwanie przykrych zapachów, które wydzielają rozkładające się zwłoki;
  • usuwanie śladów krwi oraz innych odpadków organicznych

Ponadto, Insektpol zajmuje się także ozonowanie miejsc zgonów. Ozonowanie miejsca, gdzie znajdowały się zwłoki, pomaga zwalczyć niebezpiecznie dla człowieka drobnoustroje, które wydzielają się podczas długiego rozkładu ciała. Ozonowanie po zmarłym zwalcza nie tylko przykry zapach, ale także zwalcza zarazki oraz alergeny. Jest to w pełni bezpieczny zabieg, który gwarantuje stuprocentową skuteczność.

Ozonowanie miejsc zgonów wykonujemy tylko profesjonalnym sprzętem. Po nim miejsce po zgonie jest zdatne do dalszego zamieszkania w pełni bezpiecznym i zdrowym pomieszczeniu.

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego poprzez przystępne ceny oraz fachową obsługę dajemy gwarancję na naszą obsługę.

Firma Insekpol posiada specjalne atesty, o których mowa jest w Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985r., opracowanej na podstawie Dz. U. z 2011 roku, poz. 1263, z 2012r. poz. 460 i 892 oraz z 2013r. poz. 2.

Nie każda jednak firma posiada odpowiednie atesty oraz certyfikaty, które w 100% gwarantują przeprowadzanie dezynfekcji miejsc zgonów oraz ozonowania według ww. ustawy. Takie firmy mogą przez nieznajomość procedur doprowadzić do rozprzestrzenienia się groźnych dla życia i zdrowia wirusów. Należy pamiętać, aby wybrać firmę z doświadczeniem oraz renomą pośród konkurencji.

Według Państwa życzenia możemy wystawić zaświadczenia do sanepidu, protokół oraz dokumentację administracyjną.

 

TAGI: Sprzątanie po zgonie, Warszawa, dezynfekcja po zmarłym, Gdańsk, sprzątanie mieszkania po trupie Olsztyn, Toruń, ozonowanie po zgonie,

Post Author: insektpol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.